Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważąm że zakupy których dokonują klienci w niedziele mogą dokonać w sobotę lub poniedziałek ,przecież w ciągu roku są różne święta w których sklepy są nieczynne i każdy kupuje dzień wcześniej bo wie że tak trzeba,Uważam ze to kwesia czasu, ludzi trzeba nauczyć ze każda niedziela to takie świeto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...>WYGASIĆ SKLEPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Waszych tabelkach człowiek już dawno przestal istnieć   a życie to nie tylko cyfry które tak kochacie
Ale "człowieki lubelskie "upodobali sobie takich jednych i głosują 75% na nich,a oni wygaszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakk napisał:
JEDNA NIEDZIELA HANDLOWA W MIESIĄCU I BĘDZIE SUPER.
I jedna niedziela "BEZ TACY".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w jednym z takich centrów handlowych. I jednego czego jestem pewna, to to., że setki tysięcy ludzi straci pracę i to na 100%. Po podwyżce pensji minimalnej o raptem 100 zł w tym roku w naszej sieciówce straciło pracę ok. 50 osób. A to tylko jedna marka odzieżowa... Fajnie jest co weekend mieć wolną niedzielę żeby pobyczyć się przed ogłupiającym tv i zjeść "wspólny obiad z rodziną", ale powiedzcie mi, za co zjeść ten "obiad", gdy straci się pracę? Nie bądźmy zaślepionymi egoistami. Tak, pracuje się w niedzielę, ale za to inny dzień jest wolny i można zjeść ten przysłowiowy obiad z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej jestem za zamknięciem !! Ewentualnie jedna niedziela w miesiącu, kiedyś wszystko było po zamykane i było dobrze. Galerie wcale by nie utraciły , zwiększyły by się utargi w ciągu tyg. Czwartki piątki i soboty byłyby oblegane i na to samo by wyszło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Choina plecie bzdury - ze jesli bedzie sprzedawalo sie tyle samo to ludzi do sprzedazy bedzie potrzeba tyle samo mimo zamkniecia sklepow w niedziele? Od kiedy pracodawcy przeliczaja ilosc zatrudnionych na sprzedaz? Raczej odbywa sie to na ilosc godzin otwarcia sklepu. ja i moich kilka kolezanek pewnie straci prace bo ktos mnie chce uszczesliwiac na sile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program p.Kononowicza jest realizowany w całej pełni,on  kończy się słowami "nie będzie nic".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli za przesiadywanie w Outlet Center będzie więzienie to dostanę dożywocie :P Mełgiewska 16D jak drugi dom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo mówili przedsiębiorcy jak trzeba było skrócić tydzień pracy do 40 godzin, ale jakoś dało się i wszyscy przeżyliśmy. Hipokryzja nie ma granic tych co to płaczą jaka to tragedia będzie jak w niedzielę sklepy będą zamknięte. Chcieliście do europy to przyjmijcie standardy europejskie, a nie patrzcie tylko na swoje i tak wypasione portfele. A naród co to tak płacze że swobody będzie miał ograniczone bo do sklepu z rodziną nie pójdzie w niedzielę, to tylko można z pożałowaniem na takich patrzyć, że tak płytcy i tępi są że nie potrafią takiego wspaniałego dnia sobie zorganizować. Macie wolne weekendy to uszanujcie tych co też by chcieli odpocząć w gronie rodzinnym w ten szczególny dzień. Jeżeli jednak podniesiecie Larum że wam się krzywda dzieje, to otwórzmy wszystko w niedzielę. Poczty, skarbówkę, urzędy miasta i wszystko co jest zamknięte teraz, BĄDŹMY SOLIDARNI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzednika. Otwórzmy wszystko łącznie z urzędami, które pracują od 8 do 14:50 od poniedziałku do piątku, bo tylko w tych godzinach można tam coś załatwić. I tak znajdą się ludzie co powiedzą "kiedy zrobić zakupy jak się pracuje od pon do soboty?" Ostatnio byłam świadkiem oburzenia pana że nie może przyjechać i kupić telewizora w niedzielę Wielkanocną. Bezczelność ludzi nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jestem za niedzielom wonom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...